Kontakty

Kontakty na predajcov

Sídlo spoločnosti:

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.
Rožňavská 24/A
821 04 Bratislava

Tel.: +421 2 48 20 48 00
Fax: +421 2 48 20 48 25
infosk@man.eu
IČO: 35733209
IČ DPH: SK 202 022 8903

Mapa kde nás nájdete

Nové vozidlá:

Predajca - kraj Bratislavský, okresy: Bratislava, Senec, Pezinok

Dušan Tallo

Dušan Tallo

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 672 020

Dusan.Tallo@man.eu

Predajca - kraj Bratislavský, okresy: Bratislava, Senica, Skalica, Malacky

Marián Šin

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 793 175

Marian.Sin@man.eu

Predajca - kraj Trnavský, Trenčiansky

Bruno Biscontini

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 452 298

Bruno.Biscontini@man.eu

Predajca - kraj Nitriansky, Trnavský

Gabriel Ozsvald

Gabriel Ozsvald

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 721 992

Gabriel.Ozsvald@man.eu

Predajca - kraj Žilinský, Trenčiansky, Komunálne vozidlá SR

Juraj Žabka

Juraj Žabka

sídlo: BCI-S&T, s.r.o.

Závod 08-DMZ

010 03 Žilina-Považský Chlmec

Mobil: +421 903 416 536

Juraj.Zabka@man.eu

Predajca - kraj Banskobystrický

Martin Ziman

Martin Ziman

sídlo: Prvá dopravno-mechanizačná spoločnosť, s.r.o.

T.G.Masaryka 3425 - Bariny

960 02 Zvolen

Mobil: +421 903 420 986

Martin.Ziman@man.eu

Predajca - kraj Košický, Prešovský

Miloš Peľo

Miloš Peľo

sídlo: Motor-Car Prešov s.r.o.

Petrovanská 36/A

080 01 Prešov

Mobil: +421 903 265 264

Milos.Pelo@man.eu

Predajca - autobusy

Juraj Halász

Juraj Halász

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Tel.: +421 2 48 20 48 01
Mobil: +421 903 792 288

Juraj.Halasz@man.eu

Predaj - jazdené vozidlá

Katarína Lančaričová

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 570 683

Katarina.Lancaricova@man.eu

Predaj - jazdené vozidlá

Tibor Škultéty

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 407 890

Tibor.Skultety@man.eu